Partnerzy

Nordea Bank AB SA

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce wchodzi w skład Grupy Nordea, największej skandynawskiej instytucji finansowej, zatrudniającej ponad 30 000 osób na całym świecie.
W skład polskiego oddziału wchodzi centrum operacyjne z siedzibą w Łodzi, obsługujące procesy back-officowe dla skandynawskich jednostek biznesowych banku oraz pion IT, zlokalizowany w Trójmieście. Liczba pracowników w obydwu pionach wynosi ponad 2000 osób. Od października uruchomiliśmy także biuro w Warszawie.Pion IT w Nordea na co dzień realizuje projekty, których uczestnicy są ulokowani w różnych miejscach w Europie – w Kopenhadze, Sztokholmie, Helsinkach i Oslo. IT w Polsce dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania i rozwoju platform i systemów informatycznych, a obecnie uczestniczy we wdrożeniu jednego z trzech największych systemów bankowych na świecie.Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce planuje dalszy wzrost zatrudnienia. Wśród poszukiwanych kandydatów są zarówno absolwenci studiów wyższych rozpoczynający ścieżkę kariery, jak i eksperci o ugruntowanej wiedzy informatycznej.

Szostek_Bar i Partnerzy Kancelaria Prawna

Działając w epoce społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy zdajemy sobie sprawę jak ważne w biznesie jest wsparcie ze strony specjalistycznej oraz nastawionej na rozwój kancelarii prawnej.
Kompetencje z zakresu prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, wdrożeń systemów IT, własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa energetycznego oraz prawa i postępowania cywilnego, gwarantują najwyższą jakość świadczonej przez naszą Kancelarię pomocy prawnej.
Bierzemy udział w wielu konferencjach, prowadzimy szkolenia, publikujemy ciekawe artykuły na temat prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, identyfikacji elektronicznej, służebności przesyłu i prawa konsumenckiego.